Main page

Берегометське лісомисливське господарство успішно розвиває туризм і рекреацію

19.05.2017

Берегометський лісмисливгосп, що у Вижницькому районі Буковини, єдиний серед лісових господарств України, який згідно Статуту, має у своїй діяльності розвиток лісового гірського туризму. Тож підприємство взяло активну участь у XIІ Буковинському туристичному ярмарку, що відбувся у Чернівцях, в Центральному парку культури та відпочинку імені Тараса Шевченка.

«Привабливість природи лісових угідь, відпочинок в затишних будиночках лісника, екскурсії лісовими фірштегами (стежками), пам’ятками природи, заповідниками та іншими цікавими місцями мають велику перспективу і постійний розвиток», – розповів заступник директора з питань туризму та рекреації Тетяна Тирон.

Вже з початку року Берегометські лісові угіддя відвідало більше 100 дорослих відпочивальників і 30 дітей. Для них проведені різноманітні екскурсії, розроблені нові маршрути для ознайомлення з природою Карпат та національним колоритом Буковини.

В Берегометському лісгоспі також прийняли на оздоровлення і відпочинок 140 учасників АТО разом з родинами, забезпечивши їм за кошти підприємства комфортні умови проживання та змістовне дозвілля. 

За інформацією прес-служби Чернівецького ОУЛМГ