Main page

Чортківський лісгосп отримав сертифікат FSC

17.05.2017

15 травня державне підприємство «Чортківське лісове господарство» отримало сертифікат відповідності ведення лісового господарства згідно зі встановленими вимогами Лісової наглядової Ради (Forest Stewardship Council – FSC). Про це повідомив директор ДП «Чортківський лісгосп» Василь Фреяк.

Наявність сертифікату засвідчує, що лісова продукція надходить з лісів, ведення господарства в яких здійснюється на принципах невиснажливого, постійного і неперервного лісокористування, з врахуванням питань охорони довкілля, збереження біорізноманіття, інтересів працівників лісу та місцевого населення.

Лісова сертифікація не має на меті отримання прибутку, а лише певних ринкових переваг. За результатом сертифікації видається сертифікат відповідності ведення лісового господарства встановленим вимогам. Після його отримання систематично (раз у рік чи два роки – прим.) здійснюється наглядова перевірка відповідності системи ведення лісового господарства стандартам управління лісами та лісокористування на засадах сталого розвитку.

За результатами перевірки складається звіт про ведення лісового господарства в лісах і лісонасадженнях лісгоспу, підсумки оцінки ланцюжка постачання продукції, а також зауваження до невідповідності вимог стандарту FSC і рекомендації до усунення цих невідповідностей.

ДП «Чортківський лісгосп» – третє з п’яти підприємств Тернопільського обласного управління лісового та мисливського господарства, яке успішно пройшло сертифікацію FSC. У двох інших лісових господарствах сертифікація на стадії завершення.

За інформацією прес-служби Тернопільського ОУЛМГ