Main page

Учні Чорнявської школи долучились до лісокультурної кампанії Чигиринського лісгоспу

16.03.2017

Вже кілька років поспіль учні Чорнявської загальноосвітньої школи долучаються до весняної лісокультурної кампанії. Тож і цього року школярі взяли участь у посадці лісових культур.

Лісівники Чорнявського лісництва провели інструктаж із посадки та показали, як потрібно правильно висаджувати соснові сіянці, аби ті якісно прижилися. Разом учасники акції провели заліснення у 26 кварталі 4 виділі на загальній площі у 3 га та висадили більше двадцяти тисяч сіянців сосни звичайної.

Учні розповідають, що їм цікаво долучатися до створення лісових масивів, а потім спостерігати, як із маленьких тендітних пагінців виростають могутні дерева. А ще для дітей неабияк важливо відчувати свій вклад у збереження навколишнього середовища.

«Мета акції – це не лише відновлення лісового фонду, а й екологічно-просвітницька робота із учнівською молоддю. Надзвичайно приємним є той факт, що школярі самостійно виявляють бажання до благородної справи – примноження навколишніх лісів», – відзначив головний лісничий Чигиринського лісгоспу Сергій Перов.

Учасникам заходу надзвичайно сподобалась акція. Вони залишились задоволені результатами своєї роботи та виявили бажання в майбутньому долучатись і до інших лісівничих заходів, які постійно проводяться Чигиринським лісгоспом.

За інформацією прес-служби Черкаського ОУЛМГ