Main page

Вихованці Костянтинівського шкільного лісництва садили ліс

16.03.2017

Вихованці шкільного лісництва Костянтинівської школи заздалегідь готувалися до весняних робіт. Старанно вивчали методологію висаджування майбутнього лісу. А 15 березня застосували знання на практиці.

На підготовлених площах Костянтинівського лісництва (ДП «Сарненське лісове господарство») юні лісівники висадили 4410 сіянців і саджанців порід сосни звичайної, модрини і дуба. Участь у посадці лісу взяли 24 юних лісівники.

Практичні заняття проходять під керівництвом досвідчених працівників лісового господарства. Лісничий Костянтинівського лісництва Олег Зарва провів з дітьми майстер-клас з використання спеціального інструмента - меча Колесова і правил висаджування маленьких деревець.

Постійна системна робота шкільного лісництва дає вагомий результат. Юні природолюби спостерігають за лісокультурними площами, здійснюють догляд за ними і набувають знань та умінь, необхідних для роботи у лісовому господарстві. Керівництво й колектив Сарненського лісгоспу всебічно сприяють, щоб виростити достойну зміну майбутніх спеціалістів лісівничих професій.

За інформацією прес-служби Рівненського ОУЛМГ