Main page

Лісгоспи Житомирщини побудують ще 25 км лісових доріг

15.03.2017

25 кілометрів лісових доріг планують побудувати у цьому році лісгоспи Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства в держлісфонді області. На ці роботи лісівники планують витратити 8,4 мільйона гривень власних коштів підприємств.

Найактивніше розбудовуватимуть лісову інфраструктуру в Городницькому, Ємільчинському та Овруцькому лісгоспах – землі цих господарств розміщені переважно в заболочених місцях.

«Треба ж розуміти, що у випадку пожежі лісом має йти техніка, має доправляти туди воду та людей, аби загасити вогонь. Та й люди навколишніх сіл, здебільшого, дякують за впорядковані лісові дороги, бо вони теж ними постійно користуються», - розповідає директор Бердичівського лісгоспу Олександр Мудревський.

За кілька останніх років лише в Богданівському лісництві цього лісгоспу впорядкували понад 5 км доріг. Тепер там, де колись можна було хіба гусеничним трактором пройти, нині їздять легковики.

Нагадаємо, що в минулому році в лісах області побудували майже 40 км доріг, на ці роботи витрачено 12,8 мільйона гривень власних коштів підприємств. А за останніх 10 років лісова дорожня мережа збільшилася на 430 кілометрів.

За інформацією прес-служби Житомирського ОУЛМГ