Main page

Озеленення подвір'я Підкамінського навчально-реабілітаційного центру Львівської області

12.04.2018


Просторі затишні шкільні класи, комп’ютери, наглядні матеріали та надзвичайно добродушні вчителі складають приємне враження про навчальний заклад. Тут дітей вчать не тільки жестів, розмовляти але адаптуватися в сучасне суспільство

В одному з чудових куточків Брідщини в селищі Підкамінь розташований навчально-реабілітаційний центр для дітей з особливими потребами. Просторе подвір’я, дитячий майданчик, газони, квіти та декоративні кущі це перше враження перебування на території закладу.

Минулого року там було організовано Всеукраїнський конкурс на кращий малюнок і твір на лісову тематику серед учнів шкіл –інтернатів. Цього року за згодою керівництва закладу лісівники Бродівського лісгоспу в рамках Акції «Майбутнє лісу у твоїх руках» допомогли в озелененні подвір'я. Так як на даний момент посадки діти перебували на канікулах то декоративні кущі та дерева допомогли посадити працівники навчально-реабілітаційний центру. На ділянці перед школою було висаджено 30 шт декоративного посад матеріалу, а саме туя колоновидна, ялівець скельний, ялівець козацький, самшит, бересклет, барбарис, гібіскус, туя Східна. Вчителі разом з дітьми зобов’язалися доглядати за посадженим декоративними деревами.

Прес-служба Львівського ОУЛМГ за інформацією ДП «Броівський лісгосп»