Main page

Весна на Київщині

10.04.2018


Нарешті до нас прийшла метеорологічна весна. В минулому лишились похмурі зимові дні і теплі сонячні промені зігріли землю. І хоч у лісі місцями ще лежить сніг, в Державному підприємстві «Тетерівське лісове господарство» розпочались весняні лісокультурні роботи.

Всього планується заліснити 247,3 га зрубів, в тому числі близько 110 га поточного року. Також планується провести сприяння природному поновленню на площі 43,8 га.

Загалом в розсадниках ДП "Тетерівський лісгосп" було вирощено 4,1 млн. шт. стандартного посадкового матеріалу, з яких сіянці сосни звичайної – 3,5 млн. шт. Тож садивним матеріалом лісгосп забезпечений в повній мірі.

На відновленні лісу задіяні 180 робітників на умовах цивільно-правового договору на роботах з викопування сіянців та створення лісових культур. Безпосередніми організаторами робіт на місці створення нових насаджень є працівники державної лісової охорони лісгоспу.

Лісгосп в необхідній кількості забезпечений транспортом, для підвезення робітників та садивного матеріалу.

Сподіваємось, що погодні умови цієї весни будуть сприятливими і дозволять реалізувати всі плани по створенню нових лісів та забезпечать високу приживлюваність висаджених рослин.

Адміністрація ДП «Тетерівське лісове господарство»