Main page

Тернопільський лісгосп отримав сертифікат FSC

14.07.2017

У державному підприємстві «Тернопільське лісове господарство» відбувся аудит, результатом якого стало одержання Міжнародного сертифікату ведення лісового господарства.

Аудит проведено за системою Forest Stewardship Council. Це міжнародна організація, яка створила систему підтвердження екологічної та соціальної відповідальності управління лісами.

Знак FSC на деревині або на зробленому з неї товарі – показник того, що продукція виробляється з лісу, в якому ведеться екологічно і соціально відповідальне лісове господарство. Практична реалізація зазначених стандартів є необхідною умовою отримання сертифікату FSC.

Система лісової сертифікації включає в себе 10 визнаних у всьому світі принципів та 70 критеріїв сталого ведення лісового господарства, які є основними елементами або правилами екологічно відповідального, соціально вигідного та економічно життєздатного управління лісами. 

Під час перевірки Тернопільського лісгоспу представники органу сертифікації проконтролювали якість ведення лісового господарства і лісокористування за визнаними критеріям. Перевірка охопила всі види діяльності лісгоспу: було опитано персонал, оглянуто документацію та лісосіки, перевірено якість лісогосподарських робіт. Було також приділено увагу виявленню та моніторингу зникаючих і рідкісних представників фауни й флори.

За інформацією ДП «Тернопільський лісгосп»