Main page

Проведено колегію Запорізького ОУЛМГ

08.06.2018

7 червня в Запорізькому обласному управлінні лісового та мисливського господарства під керівництвом начальника управління Володимира Селюка відбулося засідання колегії управління.

Начальник управління Володимир Селюк акцентував увагу на електронному обліку деревини та необхідності установки GPS-трекерів на авто державної лісової охорони.

Перший заступник начальника управління Володимир Кобзар доповів щодо питання роботи підприємств обласного управління в осінньо-зимовий період 2017/2018 років та завдання стосовно забезпечення їх роботи у наступному осінньо-зимовому періоді.

Він повідомив про те, що було проведено комплекс регламентованих робіт з технічного обслуговування і ремонту автотракторної техніки, підготовки (утеплення) виробничих приміщень, побутових кімнат, гаражів, майстерень для роботи в несприятливих зимових умовах, проведено заходи по енерго- та водозабезпеченню, створено запаси дров для опалення пічок та котлів. Для теплозабезпечення виробничих і адміністративних приміщень використовується 14 котлів потужністю 298,8 кВт, всі котли працюють на твердому паливі. Проведено регламентні роботи з підготовки машинно-тракторного парку до зимового періоду.

Начальник відділу бухгалтерського обліку, економіки та кадрової роботиголовний бухгалтер Вікторія Коротченко повідомила про те, що станом на 01.06.2018 рік підвідомчими державними лісогосподарськими підприємствами сплачено  до бюджету всього  податків у загальній сумі 3377,00 тис. гривень.

Під час засідання також розглянуто питання виконання завдання по підготовці ґрунту під лісові культури 2018 року та використання обласних коштів з реалізації програми розвитку лісового господарства області. Головний спеціаліст відділу лісового господарства та охорони лісу Ірина Добровольська повідомила про те, що згідно з програмою розвитку лісового господарства Запорізької області підпорядкованими лісогосподарськими підприємствами планується провести обробіток ґрунту під лісові культури 2018 року на площі 436,5 га. Було прийнято рішення продовжити роботи з обробітку ґрунту відповідно до технологічних карт, постійно аналізувати стан власного посадкового матеріалу.

У свою чергу, начальник управління Володимир Селюк зауважив на необхідності оформлення речових прав на земельні ділянки лісогосподарськими підприємствами та можливість залучення нових площ для подальшого проведення їх заліснення.

За підсумками роботи колегії прийнято низку відповідних рішень та наказів, спрямованих на подальшу ефективну роботу лісогосподарських підприємств області.

Прес-служба Запорізького ОУЛМГ