Main page

За пошкодження лісових культур лісоруб заплатить понад 600 грн

12.10.2017

 

IMG_20171010_164418

Насиченою виявилася остання доба для рейдових бригад з охорони лісу  держлісгоспів Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Мешканець міста Коростеня Д. приїхав до родичів у с. Клинець Овруцького району та пішов на полювання, взявши з собою дозвільні документи для полювання на пернату дичину у мисливських угіддях УТМР.  Проте лісова охорона  виявила його у кварталі 49 Коптівщинського лісництва державного підприємства  «Овруцьке СЛГ»  з мисливською собакою. На порушника мисливського законодавства оформлено протокол про адміністративне правопорушення за ст. 85 КУпАП та накладено штраф у розмірі 102 грн.

У цей же день в державному підприємстві  «Радомишльське ЛГ» під час проведення вибіркової санітарної руби вальником лісу приватного підприємця пошкоджено лісові культури сосни звичайної віком 6 років. Розмір заподіяної шкоди становить 580 грн.

Лісопорушення виявлено державною лісовою охороною підприємства, з працівниками приватної бригади з розробки лісосік проведено роз’яснювальну роботу та оформлено протокол на винного у скоєному за ст.65 КУпАП для стягнення штрафу розмірі 85 грн. та заподіяної шкоди  - 580 грн.

Автомобіль з деревиною дуба, але без належних документів, зупинила рейдова бригада в складі  працівників поліції Олевського відділення Коростенського ВП ГУНПУ в Житомирській області та лісової охорони державного підприємства «Білокоровицьке ЛГ».  Лісопродукція у вигляді 3-метрових колодок не мала і відповідного маркування.

Автомобіль затриманий та доправлений до Олевського відділення поліції для зясування обставин походження деревини, оформлені відповідні документи.

А днем раніше рейдовою бригадою ДП «Білокоровицьке ДГ під час патрулювання лісових масивів Жубровицького лісництва біля с. Стовпинка Олевського району перевірено автомобіль марки МАN, що перевозив дрова дубові 4 куб. м  довжиною 1м без належних документів та маркування.

Деревину вилучено на проміжний склад Жубровицького лісництва, оформлено відповідні документи та протокол за ст.64 КУпАП (порушення встановленого порядку вивезення деревини).

Прес-служба Житомирського ОУЛМГ