Main page

Підбиті підсумки Акції "Майбутнє лісу у твоїх руках" на Київщині

21.04.2017

На Київщині до Всеукраїнської акції «Майбутнє лісу в твоїх руках», яку проводить Державне агентство лісових ресурсів України, лісівники залучили більш 1660 представників шкільної молоді, громадських об'єднань та організацій, представників влади та пересічних громадян.

Проведено широкомасштабне інформування громадськості про роботу лісової галузі області, працівники лісогосподарських підприємств масово організовували та приймали участь у заходах метою яких є виховання у підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи, дбайливого використання лісових ресурсів, ознайомлення з основами охорони та захисту лісів, збереження навколишнього середовища.

У період проведення Акції державні лісогосподарські підприємства Київського обласного та по м. Києву УЛМГ безоплатно надавали садивний матеріал для проведення заходів з озеленення та благоустрою територій дитячих дошкільних та навчальних закладів, а також інших об’єктів соціальної сфери. Тож було створено 86 га лісів, проведено 65 ознайомчо–пізнавальних та 59 заходів з благоустрою територій.

За інформацією прес-служби Київське обласне та по м. Києву УЛМГ