Main page

На Львівщині підбито підсумки Акції "Майбутнє лісу у твоїх руках-2017"

20.04.2017

На Львівщині у Акції Держлісагентства «Майбутнє лісу у твоїх руках» взяли участь 3 475 осіб, з них 2 тис. – це шкільна та студентська молодь. Крім того, активно долучились до акції представники органів місцевого самоврядування, громадських організацій та засобів масової інформації.

Під час Акції на території всіх державних лісогосподарських підприємств Львівського ОУЛМГ відбулось багато заходів з посадки лісу. Спільною працею лісівників та усіх учасників Акції створено 140 га лісових культур.

З метою ознайомлення з особливостями проведення лісовідновлювальних робіт до Акції «Майбутнє лісу у твоїх руках» цьогоріч долучитись і члени Громадської Ради при Львівському обласному управлінні лісового та мисливського господарства. Після короткого інструктажу та демонстрації основних прийомів посадки, учасники заходу власноруч створювали лісові культури сіянцями модрини європейської та горіха чорного на території Верблянського лісництва ДП «Буське лісове господарство» .

Також у рамках акції проведено 169 ознайомчо-пізнавальних заходів для учнівської молоді та 194 заходів з благоустрою територій.

Окрім традиційної посадки лісу, лісівники, представники районної влади, громадськість та учнівська молодь, активно долучились до заходів з озеленення та благоустрою парків, скверів, алей, територій сільських рад, навчальних закладів, дитячих садочків та садиб лісництв. Зокрема такі заходи активно проводились за участю Бібрського, Бродівського, Жовківського, Золочівського, Львівського та Сколівського лісгоспів. Інформація про озеленення навчальних закладів та соціальних об’єктів розміщувалась на сайтах Львівського ОУЛМГ та лісогосподарських підприємств.

Окрему увагу було приділено проведенню інформаційно-роз’яснювальних та ознайомчо-пізнавальних заходів. Для шкільної та студентської молоді проводились уроки знань про ліси, пізнавальні екскурсії, практичні заняття та різноманітні конкурси. З метою виховання у підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи, забезпечення зацікавленості у збереженні лісових насаджень для учнів молодших класів, у тому числі за місцем діяльності учнівських лісництв, проведено виховні години у понад 100 школах області.

На рівні державних лісогосподарських підприємств проведено дитячі конкурси на кращий твір та малюнок за темою «Людина та ліс». Участь у конкурсах взяли 1 282 учні загальноосвітніх навчальних закладів.

Разом з тим «юними помічниками» лісівників було виготовлено близько 700 шпаківень та упорядковано 20 мурашників.

Варто відзначити, що у період проведення Акції державні лісогосподарські підприємства Львівського ОУЛМГ безоплатно надавали садивний матеріал для проведення заходів з озеленення та благоустрою територій дитячих дошкільних та навчальних закладів, а також інших об’єктів соціальної сфери. Відповідно до отриманих звернень лісгоспами було надано близько 4тис. дерев та 1,5тис. кущів хвойних та листяних порід для потреб озеленення зазначених об’єктів.

Лісівники Львівщини висловлюють щиру подяку усім, хто долучився до приємного процесу садіння дерев у рамках Акції «Майбутнє лісу у твоїх руках-2017», а також до заходів загальнообласної толоки на території державних лісогосподарських підприємств області.

За інформацією прес-служби Львівського ОУЛМГ