Main page

Вихованці Геронимівської школи виготовили та розвісили шпаківні в черкаських лісах

20.04.2017

Нещодавно у Руськополянському лісництві учні шкільного лісництва Геронимівської загальноосвітньої школи виготовили та розвісили шпаківні. Допомагали їм у цьому інженер лісового господарства Черкаського лісгоспу Марина Завадська та помічник лісничого Руськополянського лісництва Ігор Козаченко. Вони провели дітям інструктаж та наочно показали, як правильно розміщувати на деревах «будиночки для птахів».

Юні природолюби зауважили, що птахи у лісі – це важливо, адже саме вони рятують дерева від шкідників. Тож аби пернаті рятівники збільшували свою популяцію в наших лісах, учні власноруч виготовили та розвісили п’ятнадцять шпаківень. Матеріал для виготовлення пташиних будиночків надали лісівники Черкаського лісгоспу.

Дерев’яні домівки на деревах мають рятувати дорослих птахів та пташенят від негоди й хижаків. Тому учні висловили сподівання, що розвішані ними шпаківні недовго залишатимуться порожніми.

Школярі пообіцяли, що протягом року слідкуватимуть за шпаківнями та підгодовуватимуть птахів. Діти впевнені, що пернатим мешканцям буде затишно та комфортно у нових оселях.

За інформацією прес-служби Черкаського ОУЛМГ