Main page

Юні лісівники Куликівського учнівського лісництва активно долучились до лісокультурної кампанії-2017

18.04.2017

Школярі учнівського лісництва «Мрія», що вже багато років успішно діє при навчально-виховному комплексі села Куликівка Герцаївського району Буковини, активно допомагають місцевим лісівникам у проведенні лісокультурної кампанії-2017.

Разом з фахівцями Тарнавського лісництва (ДП «Чернівецький лісгосп») юні лісівники доповнювали лісові культури у нових дубових і букових лісах, висаджених попередніми роками також з їхньою допомогою. До речі, саджанці дуба, бука, клена, ясеня виростили у розсаднику Кіцманського лісництва цього ж лісгоспу з насіння, зібраного свого часу з плюсових дерев саме юними лісівниками Куликівської школи.

Окрім того в рамках цьогорічної лісокультурної кампанії під керівництвом майстра лісу Петра Постевко разом з представниками лісової охорони лісництва куликівські школярі розвісили у буковому лісовому масиві 30 шпаківень, зроблених ними власноруч.

«Завдячуємо директору школи Анжелі Тодерян, яка викладає своїм учням основи лісівництва, проводить з ними теоретичні і практичні заняття, – розповідає лісничий Тарнавського лісництва Валерій Санавчан. – Ми у свою чергу підтримуємо роботу учнівського лісництва, яке готує достойне покоління майбутніх лісівників».

Загалом тарнавськими лісівниками створено нові ліси на 7,5 гектарах земель лісового фонду району. «Таким чином ми робимо свій посильний внесок у підвищення лісистості Буковини і України», - наголошує Валерій Санавчан.

Під час цьогорічної лісокультурної кампанії у Тарнавському лісництві посадили 3,1 тисячі сіянців дуба, півтори тисячі молодих дерев клена.

Лісівники також забезпечили саджанцями сосни, липи, берези, туї учасників громадських заходів з озеленення Герцаївського району і разом з ними висаджували молоді деревця у скверах, парках, на шкільних подвір’ях.

Зокрема під час акції Держлісагентства України «Майбутнє лісу у твоїх руках!» лісівники Тарнавського лісництва спільно зі школярами, вчителями посадили біля Куликівського НВК декоративні дерева.

За інформацією прес-служби Чернівецького ОУЛМГ