Main page

У Мельниках, що на Волині, всі охочі створювали молодий парк

16.06.2017

У рамках обласного зльоту учнівських лісництв у с. Мельники Шацького р-ну Волинської області лісівники, школярі та влада посадили деревця туї західної колоновидної та туї західної шаровидної у місцевому парку.

Учасників зльоту зустрічали голова Шацької об’єднаної територіальної громади Сергій Віннічук, директор місцевої школи Микола Маригода, один із найактивніших ініціаторів і творців цього парку депутат Шацької ОТГ, завідувач клубу с. Мельники Федір Гірич, керівник Мельниківського учнівського лісництва Валентина Мороз, інженер лісових культур ДП «Шацьке УДЛГ» Ярослав Кропивник та лісничий Поліського лісництва цього ж державного лісогосподарства Іван Корень.

Вони й розповіли, що парк започаткували місцеві патріоти, ідею яких підтримали лісівники усіх відомств і рівнів. Ці 50 туй у ДП «Волинський обласний селекційно-насіннєвий центр» для цієї акції закупило ДП «Шацьке УДЛГ», а привезли Володимир Положевиць та Сергій Ващук.

Після екскурсу в історію села всі взялися за городники, тачки та відра. Одні підвозили у лунки збагачений чорнозем, що його надало Шацьке комунальне господарство, інші носили воду. Дітям допомагали дорослі, також місцеві жителі, що прийшли підтримати обласну акцію юних лісівників Волині.

Нагадаємо, що Волинське обласне управління лісового та мисливського господарства спільно з обласною організацією Товариства лісівників України оголосило конкурс серед учнівської молоді на кращий проект дендрологічного парку, скверу чи пам’ятної алеї (для територій дитячих садків, шкіл, будинків культури чи клубів, храмових комплексів, меморіалів, громадсько значимих місць, сіл, селищ, містечок).

Крім чималих грошових премій, переможці отримають ще один приз – кращі проекти будуть реалізовані коштом лісівників!

Тому не гайте часу! Чекаємо ваших креативних пропозицій!

Свої роботи надавайте до державних лісгосподарських підприємств, що у вашому районі. Або до прес-служби Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства: 43010, м. Луцьк, проспект Волі, 30, Волинське обласне управління лісового та мисливського господарства, прес-служба ВОУЛМГ, е-mail: lis.volyn@gmail.com. Тел.: 24-00-69, 24-00-70.

 

За інформацією Прес-служби Волинського ОУЛМГ

Новина на Facebook