Main page

Чигиринські лісівники провели екскурсію учням Чигиринського навчально-реабілітаційного центру

14.06.2017

1


           Скільки треба часу, щоб виросло дерево, і хто висаджує ліси розказали чигиринські лісівники місцевим школярам – учням Чигиринського навчально-реабілітаційного центру Черкаської обласної ради.

Учні молодших класів, діти з особливими потребами, прийшли до Чигиринського лісгоспу, щоб дізнатися, як вирощують та охороняють ліси. Їх зустрічали лісівники, а змістовну екскурсію територією підприємства провів інженер з охорони та захисту лісу Володимир Тищенко.

 Дітям показали лісову пожежну станцію та техніку, яка допомагає лісівникам боротися з лісовими пожежами. Зацікавила дітлахів камера відеоспостереження, що дозволяє оперативно виявляти найменші задимлення в лісових масивах. Продемонстрували маленьким гостям теплицю з декоративним посадковим матеріалом, розповіли, як рослини висаджують на розсадник.

  Найбільше школярів вразили пожежні машини. Вони змогли роздивитися, як влаштовані системи для гасіння і чим відрізняється пожежна машина від пожежного модулю.

  «Для нас дуже важливо передати наступним поколінням цінність лісів як творіння не лише природи, а й людських рук. Діти мають знати, що дерево росте не саме, що хтось у це вклав свою працю, свою душу. А ще, діти з юних літ мають знати, скільки щоденних зусиль вкладають лісівники для збереження та примноження лісів краю», – відзначив директор ДП «Чигиринське лісове господарство» Роман Фендюр.

 

                                 За матеріалами прес-служби Черкаського ОУЛМГ